Tweets with videos
15 / 100
Tweets with links
0 / 100

Łomaczenko: Myślałem, że wygrywam na punkty. W pierwszej połowie walki on wygrał więcej rund, ale później przejąłem kontrolę.

W końcu coś drgnęło, bo oczekiwanie na przyspieszenie Wasyla zaczynało wyglądać mniej więcej tak... #SztabŁoma https://t.co/ipVQ5mtQ9f
3

Szkoda. Kluczowy pewnie nokdaun na początku drugiej rundy, gdyby nie on, spokojnie można było ją dać dla Gamera.

W jutuba raczej nie umiem, ale gdyby ktoś zamiast przeczytać wolał posłuchać co miał do powiedzenia @gamer_mma przed #UFCFightIsland6 , to zapraszam 💪👊🇵🇱 https://t.co/SEuj8paWVH

Mój lokalny klub: ✅Chłopak, który w wieku 19 lat został prezesem ✅Świtwagen, czyli Passat B4 w klubowych barwach ✅Drobne inby na wyjazdach :P #ósmaligastylżycia #wspierajswojlokalnyklub https://t.co/3pODd1ZZ1S

COMPETITION: To celebrate our win we'll give away one of the Føroyar shirts!

Simply RT this tweet to enter.

Winner announced Sunday evening.

4

COMPETITION: To celebrate our win we'll give away one of the Føroyar shirts! Simply RT this tweet to enter. Winner announced Sunday evening. (pics: https://t.co/78zDyaVYcJ) https://t.co/4dQqRnCtzx

"Jestem więcej niż gotowy" - zapowiada @gamer_mma przed sobotnim debiutem w UFC. Plus https://t.co/zxoKCp5WyY. o nokaucie Mameda, zmianie rywala, trzeciej walce w ciągu 98 dni, planach na kolejny występ i Khabib vs Gaethje. 👊 👊🇵🇱🇵🇱🇵🇱 @polska_times https://t.co/uSgsW89xcM

Nie było łatwo, ale udało się dobudzić kierow(ni)cę po weselu i dotrzeć na drugą połowę derbów @DarPlacencja - Olimpia Niedźwiada. Na razie 1:3, pierwszą bramkę tylko słyszeliśmy :P #meczing #groundhopping https://t.co/9uuTy0vc2S
3

Quoted @KSW_MMA

Quoted @wezyk_jan

Na TVN o Idze Świątek wypowiada się URSZULA DUDZIAK. Kolenda-Zaleska: Jesteś wielbicielką tenisa, co takiego jest w Idze? Urszula Dudziak: Ma wspaniałe uderzenia, jest wybitna na korcie ale też spokojna (...) Ale narzekajcie na Twittera, że tutaj każdy jest ekspertem. 👍👍👍

W którymś radio, chyba RMF, był telefon do Maryli Rodowicz. Bo Iga to królowa polskiego tenisa, a MR jest królową polskiej piosenki xD https://t.co/GiN3fI2DE3

Niecałe 4 miesiące temu kupiłem rower. Po stronie plusów: zawiózł mnie na 42 mecze, a przy setkach przejechanych kilometrów zaliczyłem tylko jednego większego dzwona :P Jeśli chodzi o minusy, to 10 kilo człowieka mniej. https://t.co/x34GSp1Wvp
2

3

Coś za długie ostatnio te mecze, ale trafił się taki, który potrwa godzinę. Czarni Bednary - Sokół Popów, w pierwszym terminie przerwany z powodu burzy. 77/2020 #meczing #groundhopping https://t.co/teS9iJwSG7

Prosto z Abu Zabi @MarcinTybura przed walką z Benem Rothwellem na #UFCFightIsland. Jeśli wizualizacja Marcina będzie tak celna jak te Janka Błachowicza, to zapowiada się kawał widowiska💪💪🇵🇱🇵🇱 https://t.co/jD3di1VaYe

Koniec, 1:7.

Walka o powrót do klasy B nabiera rumieńców. Bednarska - Coco Jambo, po godzinie bodajże 1:3. #meczing #groundhopping https://t.co/fuUKZAB3iQ

Zdecydowanie najlepiej z epidemią poradziła sobie Glinianka, która mecz rozpoczęła bez kibiców, za to z pięcioma porządkowymi :P Na razie 2:0 z Urzeczem Gassy #meczing #groundhopping https://t.co/AneA6T6ExQ
3

W Karczewie sanepid też nie zatrzymał sympatyków futbolu. Mazur - Unia Warszawa, 2:2 i grają. #meczing #groundhopping https://t.co/2lwYZQ7bW1