Turkish Market

Turkish Market

@kamerknc

Followers80.8K
Following2.3K

Dış Haber / OSINT / U.S. / MENA / Turkey / National Security / Contributor .@TSKMap / Crowdsourcing / InfoSec /

Joined on March 19, 2012
Statistics

We looked inside some of the tweets by @kamerknc and here's what we found interesting.

Inside 100 Tweets

Time between tweets:
26 minutes
Average replies
2003
Average retweets
2444
Average likes
9741
Tweets with photos
0 / 100
Tweets with videos
0 / 100
Tweets with links
0 / 100

AB Dışişleri ve Güvenlik Politikası Yüksek Temsilcisi Josep Borrell: Ayasofya kararı "üzücü"

ABD Dışişleri (Ayasofya) Ayasofya'nın statüsünün değiştirilmesi kararından "hayal kırıklığına" uğradık.

Önemli nokta: Bazı yetkililere göre ABD ve İsrail ortaklaşa olarak İran Devrim Muhafızları Ordusundan üst düzey Generalleri “gizli saldırılarla” ortadan kaldırmak için strateji geliştiriyor. Kasım Süleymani'den sonra?

Natanz Nükleer Tesisindeki santrifüj montaj merkezinde meydana gelen patlama sonrası oluşan hasar hakkında bilgisi olan 2 istihbarat yetkilisine göre patlama, İran’ın nükleer programını “2 yıl kadar geriye götürebilir”

İran’da son zamanlardaki patlamaların sebebi ABD ve İsrail’in İran’ın nükleer programını baltamala çabalarındaki strateji değişikliğini işaret ediyor. Long-Planned and Bigger Than Thought: Strike on Iran’s Nuclear Program https://t.co/aA7vQJiCgd

Trump: Bu noktada Çin ile Faz 2 ticaret anlaşması olası değil, benim de aklımda dahi değil. Çin ile ilişkiler çok ciddi şekilde hasar gördü.

Too many Universities and School Systems are about Radical Left Indoctrination, not Education. Therefore, I am telling the Treasury Department to re-examine their Tax-Exempt Status...

RUS ORTODOKS KİLİSESİ: KARAR BÜYÜK AYRIŞMALARA YOL AÇABİLİR: HT

Russia's Blue Stream gas pipeline to Turkey idle since May: sources https://t.co/O3XkpDqBhm

Sayın Cumhurbaşkanımız @RTErdogan bugün saat 20.53’te bir Millete Sesleniş konuşması gerçekleştireceklerdir.

Quoted @AACanli

Danıştay 10. Dairesi, Ayasofya'nın camiden müzeye dönüştürülmesine dair 24 Kasım 1934 tarihli Bakanlar Kurulu kararını iptal etti.

https://t.co/sxiBfpQLnY

DANIŞTAY AYASOFYA'YI MÜZE OLARAK BELİRLEYEN KARARI İPTAL ETTİ.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar: (Ukrayna ziyareti) “Bir kez daha ifade etmek istiyorum ki biz Türkiye olarak Kırım’ın ilhakını tanımadık, tanımayacağız.”

BAE, Türkiye'nin Yemen'de "olmayan" rolünü "varmış" gibi göstermek için kendi fonladığı siteler aracılığıyla (Arab Weekly, Ahval vs.) Türkiye aleyhinde sahte haberler üretiyor. Bunu yapmalarının pek çok nedeni var, yazıda mevcut. via: .@AliBakeer https://t.co/LNkV8AcrfC

Quoted @USAEmbassyLibya

1/2 We welcome @NOC_Libya announcement that it has lifted force majeure nationwide and resumed its vital work on behalf of all Libyans, while ensuring in cooperation with @UNSMILibya that revenues are not misappropriated but rather preserved for the benefit of the Libyan people. https://t.co/vyheCD1G1g

1/2 We welcome @NOC_Libya announcement that it has lifted force majeure nationwide and resumed its vital work on behalf of all Libyans, while ensuring in cooperation with @UNSMILibya that revenues are not misappropriated but rather preserved for the benefit of the Libyan people. https://t.co/vyheCD1G1g

Blokaj kalktı ancak ortada net bir anlaşma yok. Petrol gelirleri nasıl dağıtılacak? Nerede toplanacak? ABD Trablus Büyükelçiliğinin açıklamasından anlaşılacağı üzere bu konuda müzakereler devam edecek. https://t.co/qZlDkXAU40

Türk Yetkililer Fransa’nın bu tavrını şöyle özetliyor: “Kuzey Afrika’da ipler ellerindeydi. Artık değil.” “Şimdi dışlanmış hissediyorlar. Bundan da hoşnut değiller.”

Başka bir Türk Yetkili: “Fransa Rusya’nın Akdeniz’e girmesini sağladı. Bu gerçekten endişe verici. Fransa, Rusya’nın kolaylaştırıcısı oldu. Bu NATO karşısında bir tehdit. Bu gelecekte müttefikliği paramparça edebilir.”

Türkiye, Suriye’de eski bir sömürgeci güç olan Fransa’yı sürecin dışında tutarak ABD ve Rusya ile anlaşmalar imzaladığı için Fransızlar buna çok bozulmuş.

Türk Yetkililer Fransa’nın Türkiye karşı olan tutumunu “oyuncağını kaybeden çocuğa” benzetiyor. Diplomatlara göre Fransa’nın TR’ye karşı olan öfkesinin çıkış noktası özellikle Suriye kaynaklı.

Next Page