Gazeta Express

Gazeta Express

@gazetaexpress

Followers12.8K
Following71

Gazeta Express është portali numër 1 në Ballkan. Lexuesve u sjell lajmet e fundit nga Kosova, Shqipëria, rajoni e bota. /English Edition @gazetaexpressEN

Kosovo
Joined on January 30, 2012
Statistics

We looked inside some of the tweets by @gazetaexpress and here's what we found interesting.

Inside 100 Tweets

Time between tweets:
3 hours
Average replies
0
Average retweets
0
Average likes
1
Tweets with photos
0 / 100
Tweets with videos
0 / 100
Tweets with links
0 / 100

Rankings (sorted by number of followers)

1. in country Albania and category Daily News

1. in country Macedonia and category Daily News

1. in country Macedonia and category Media

3. in country Albania and category Media

3. in country Kosovo and category Daily News

4. in country Kosovo and category Media

9. in country Macedonia

14. in country Kosovo

17. in country Albania

Rritje e numrit të rasteve, Zemaj paralajmëron vendim për Prishtinën https://t.co/GgPvxUEskw

Hoti: Nëse s’arrijmë marrëveshje me Serbinë, kthejmë reciprocitetin e plotë në çdo aspekt https://t.co/KGt7o0Pmqh

“Në dimër nuk do ta lejojmë mërgatën të futet në Kosovë”, reagon Ministria e Shëndetësisë https://t.co/iC631MUoy1

Raporti i Agim Veliut që e la pa punë Rashit Qalajn https://t.co/ZxkoaI5M2E

Gjyqtari i parë me prejardhje nga Kosova që gjykon në një ndeshje të UEFA Champions League https://t.co/kPHEW4jVVA

Avdullah Hoti në konferencë të jashtëzakonshme për media https://t.co/PXcteWIwEI

Labi: Maska është për ata që vjedhin shtetin dhe kanë 5 fytyra https://t.co/7DI9LVoPzo

Plani epik i Zvicrës për qytetarët e saj! https://t.co/V2PzcRwgT1

Duket se as në PSD, Ahmeti dhe Molliqaj nuk kanë qëndrime të njëjta https://t.co/LFCXcFa01E

VV e PDK përplasen në Komisionin lidhur me procesin e privatizimit në Kosovë. https://t.co/L59b9DdIwF

Rada Trajkoviç ka shkruar për suksesin e këngëtares shqiptare https://t.co/0j4MOxkZkT

VIDEO / ‘Kafeneja Jonë’ e kishin parashikuar edhe taksën për Prishtinën, ky ishte propozimi i Orhanit https://t.co/Ks15HV1aeW

Qeveria i nis kërkesë presidentit për hapjen e misionit diplomatik në Izrael https://t.co/suqxUZ2Bpr

Shtetet i janë bashkuar listës së vendeve që nuk mund të hyjnë në Kosovë pa test PCR https://t.co/3OkeKUhqzW

Nisin talljet me Shpend Ahmetin, “Vikend në Prishtinë, çmimi 10 euro” https://t.co/1ci4sXr58Y

Shkruan Berat Buzhala: Pse Biden, e jo Trump - Gazeta Express https://t.co/x7eZJGDtrV

Kërkuan të përfshihen në Pakon e Qeverisë: Zemaj i quan “rrugaçë” inspektorët shëndetësorë, njërin nga ta e kap për krahu https://t.co/OvXcn502uG

“Kushtetuta nuk është bibël”, deklarata e Miroslav Lajçakut, që nxiti reagime në Kosovë https://t.co/wYXlHhI2bJ

Richard Grenell ka publikuar disa të dhëna të një sondazhi se kë do ta votonin evropianët për president të SHBA-së https://t.co/ZpR3cK7h5C

Hyrja me pagesë në Prishtinë, sqarohet Shpend Ahmeti https://t.co/7NRew8dWzv

Next Page