cna.al

cna.al

@citynewsalbania

Followers853
Following359

informacione pafund, jo vetem politike. lifestyle, sociale, shendeti, teknologji, kulture dhe shume rubrika te tjera ne https://t.co/4UfuC9WmTR

Albania
Joined on January 22, 2014
Statistics

We looked inside some of the tweets by @citynewsalbania and here's what we found interesting.

Inside 100 Tweets

Time between tweets:
4 hours
Average replies
0
Average retweets
0
Average likes
0
Tweets with photos
0 / 100
Tweets with videos
0 / 100
Tweets with links
0 / 100

Rankings (sorted by number of followers)

4. in country Albania and category Daily News

7. in country Albania and category Media

41. in country Albania

Mjeku ngre alarmin/ Situata me koronavirusin shqetësuese, duhet hapur spitali Covid-3 https://t.co/RyV8Z5xPfL

Gara për kryetar të Komisionit të Prokurimit Publik/ Dy prej kandidatëve në shkelje të ligjit https://t.co/AcY3XC7B12

“PD e lodhur nga garat e brendshme”/ Kulluri paralajmëron rrezikun pas dorëheqjes së kryetarëve të degëve https://t.co/aLQpMv7q6o

Trondit shkencëtari që zbuloi dikur Ebolën/ Pandemia e Covid-19 vetëm sa ka filluar… https://t.co/E9M6jpZiha

Covid-19/ Imuniteti i tufës ndryshon nga vendi në vend, si llogaritet dhe faktorët që ndikojnë https://t.co/09S2sIHjHk

Shpikja e fundit/ Si po hakmerret shoqja Besa me maturantët https://t.co/KNO7oEcaAD

Serbia miraton masat e reja anti-Covid/ Beogradi shpall gjendjen e jashtëzakonshme https://t.co/ZKXGMgemZA

Trondit shkencëtari që zbuloi dikur Ebolën/ Pandemia e Covid-19 vetëm sa ka filluar… https://t.co/E9M6jpZiha

Ambasadorja e SHBA mbledh kokë më kokë krerët e politikës shqiptare https://t.co/QABzyUrwK4

Foto- Sensuale dhe sharmante/ Ish zëdhënësja e Kryeministrisë feston ditëlindjen https://t.co/OIGzKmKGVj

Video-Jo vetëm në matematikë/ Basha “merr 4” edhe në gjeografi, habit me gafën në Golem https://t.co/gS12fEZTHj

Barometri për Ballkanin/ Bregu: Për herë të parë këtë vit partitë politike listohen si më të korruptuarat https://t.co/4Xj3n3CCrw

“Fasha e grupmoshës është zgjeruar”/ Eugena Tomini: Agresiviteti i virusit është më i lartë https://t.co/vZQwSQCC1u

Listat e hapura, shfuqizojnë të drejtën e Lulit për 20%-shin https://t.co/TKzJ5zm36b

“Rama i dënuar për vjedhje ikonash në Paris”/ Gjergji Thimo publikon numrin e dosjes dhe i kërkon “llogari” Fatos Nanos https://t.co/l76H7Sx5hI

“Duhet mbajtur distancë”/ Epidemiologu Ulqinaku: Vaksina të jetë me dëshirë, jo e detyrueshme https://t.co/qBSpFNM0Io

Operacioni italo-shqiptar me 37 të arrestuar/ Artan Hoxha zbulon si u shit politikisht https://t.co/966nqlaYZZ

Ristani e thotë troç/ “Po të ishim edhe njëherë bashkë me Patozin e Topallin do i bënim mirë PD-së” https://t.co/NzgC7NBWZp

Përçarje në PS/ Paralajmëron Murrizi: Ka surpriza, mund të krijohet parti e re nga disa socialistë https://t.co/k2kcGK42PH

Next Page