Vents A Krauklis

Vents A Krauklis

@VentsAKrauklis

Followers2.6K
Following794

Ja ko vēlos-nemeklēju gatavu,bet noorganizēju pats.Ticu,ka Latvijai ir nākotne un cenšos to ietekmēt uz labo pusi.

Latvija
Joined on March 26, 2011
Statistics

We looked inside some of the tweets by @VentsAKrauklis and here's what we found interesting.

Inside 100 Tweets

Time between tweets:
15 minutes
Average replies
2
Average retweets
3
Average likes
15
Tweets with photos
0 / 100
Tweets with videos
0 / 100
Tweets with links
0 / 100

Rankings (sorted by number of followers)

74. in country Latvia and category Politics

95. in country Latvia and category Society

206. in country Latvia

@VentsAKrauklis @Tas_es_Pats @MekijsNazis Ehhh... es ļoti ceru ka nedz man nedz maniem bērniem nebūs jāuzzin, vai ietu uz barikādēm.

@Bisja1 @Ilzefm @VentsAKrauklis @Dachinja @pavluts Jā, ir nenormāli grūti saprast, kāpēc sunim mantiņu nopirkt var, bet bērniem nevar. Viņi taču tur koleģiāli pieņem šitos lēmumus. Vismaz tā viņi runā kameru priekšā...

@VentsAKrauklis @kombinators @MartasTante Laikam nav pasaulē nekā tāda, kas nebūtu iespējams. Mans jurisprudences profesors šito ieborēja līdz mūža galam, ka neviena filma, lai cik fantastiska, nepārspļauj to, kas notiek realitātē. Ir prāvas, kuras jebkura kinostudija atteiktos pieņemt, jo uzskatītu par pārāk neticamām.

@VentsAKrauklis Laukos ir pagasti kur gadiem neviens nevēlas investēt un veidot ğimenes ārsta praksi, Rīgā vajag tikai atļaut un gribētāji noteikti būs. Bet tas ir jādara gudri, lai laukos kāds praksi neslēdz un never vaļā Rīgā.

@VentsAKrauklis Akurāt kā reiz laika ziņas mazliet vaļsirdīgi teica -Rīgā un Latvijā....

@pavluts @Ilzefm @VentsAKrauklis @Dachinja Stulbi,neracionāli ierobežojumi,kas nevis samazina bet pat palielina drūzmēšanos,arī ir kaitīgi,jo cilvēkos rada sašutumu un vēlēšanos uzspļaut visiem ierobežojumiem.

@thearmi @VentsAKrauklis @Dachinja @pavluts Vajadzēja vienkārši ierobežot cilvēku skaitu vekalā. Ja veikals to nespēj nodrošināt, tad veikalu atvēr nedrīkst. Stokholmā pie IKEA ir gara cilvēku rinda un veikalā laiž iekšā tik, cik izgājuši no veikala.

Armands
4 hours ago

@OfmaneSabine @VentsAKrauklis @j90w1 @irts1 @Dachinja @pavluts Jā, es tā vakar 15 min pavadīju pie autodīlera, lai nopirktu logu šķidruma koncentrātu. Normāli tās būtu 2 minūtes. Arī ļoti palīdz pret COVID izplatību.

@thearmi @VentsAKrauklis @j90w1 @irts1 @Dachinja @pavluts Vēl jau ir variants - ieeju veikalā, paskatos ko vajag, pārdevēja iedod numuru, zvanu, pasūtu, gaidu turpat un nopērku. Aizņem vēl vairāk laika kā tikai ieeju un nopērku.

IndraU
4 hours ago

@thearmi @VentsAKrauklis @j90w1 @irts1 @Dachinja @pavluts Es ļoti daudz ko pasūtu internetā, taču reizēm "visu taču var nopirkt internetā" pamatīgi kaitina. Piemēram, dēlam nepieciešamas burtnīcas skolai. Grāmatnīcas nedrīkst strādāt, bet, pērkot internetā, par piegādi piemaksāšu +3 eiro, lai gan pati burtnīca maksā 30 centus

Armands
4 hours ago

@j90w1 @irts1 @VentsAKrauklis @Dachinja @pavluts Izņemt uz vietas nozīmē 1) es tāpat eju uz Rimi 2) es eju arī uz internetveikalu (vai arī braucu uz to ar autobusu). Kā tas samazina covid izplatību?

Armands
4 hours ago

@androns @Dachinja @VentsAKrauklis @pavluts Ne gluži. Ja Tava pamata lieta ir pārtika (piemēram, virs 50% platības ir pārtika), tad vari tirgot arī citas lietas. Plus fiksēt sortimentu, neļaujot pēkšņi sākt tirgot jaunas produktu grupas. Jo šobrīd ir reāls sviests. Vai nu veikals vaļā, vai ciet.

Auri
5 hours ago

1991.gada janvāris palicis atmiņā kā laiks, kad bēguļoju no OMON vienībām, vectēvs aiz aizbarikadētām durvīm un karabīni rokās, kamēr durvis tiek lauztas no otras puses, arī pedējā reize, kad kopā redzēju Podnieka komandu - visi smējās, jo omonieši no kamerām nobijās un deva vagu

Ilze Kr
5 hours ago

@VentsAKrauklis @Dachinja @pavluts Tas pats ar transportu. Aizvest kaimiņieni savā auto līdz RIMI nedrīkstu. Bet abas kopā drīkstam turp aizbraukt ar Rīgas satiksmes autobusu, vienlaikus ar vēl 35 tantēm.:)

Armands
5 hours ago

@Dachinja @VentsAKrauklis @pavluts Manuprāt, būtu jāļauj tirgot visu veikaliem, kas drīkst būt vaļā. Galu galā aizeju uz Rimi, nopērku daļu, daļu nenopērku - tas rezultējas tikai vēl liekā pasūtījumā un atkal staigāšanā, kontaktā. Es taču tajā veikalā jau esmu! Kāpēc lai es nenopirktu to, ko vajag?

Eriks
a day ago

Eju veikalā pēc maizītes. Paņemu un dodos uz kases pusi. Garām ejot ieraugu sev ļoti vajadzīgu virtuves piederumu, bet saka,ka nedrīkst! Vai tad virtuves piederumam ir vairāk baciļu kā maizei?Kāpēc to nevaru pirkt, jo ES TAČU JAU ESMU VEIKALĀ?

Auri
5 hours ago

Latvijas tauta daudzkārt ir dārgi maksājusi par savu brīvību. Ja vispār kaut kas ir ko vērts, tad mums jāsaglabā mīlestība pret savu valsti un tautu un jāatceras, ka neatkarība, demokrātija un drošība ir privilēģija, ko nevar pieņemt par pašsaprotamu. 🇱🇻

Draugi, palīgā! Meklēju iedvesmojošu latviešu valodas privātskolotāju zēnam, kuru neinteresē grāmatas un burti. Te iemesls: "Putno kas sacīnijās ar pingvinu zoodārzā ko visu domāja mirušu bet vinš tikai zaudēju kāju un dažas spalvas bet vēlak kaste uzkrita viņam un vinš nomira."

Next Page