🕵Fuat Avni 🇹🇷🌍📝📰 (medya takip,haber,yorum)

Haberden daha fazlası.Hiç bir şey göründüğü gibi değildir.Herşey vatan için. Freelance journalist,whistleblower. #NoToTerrorism #NoRacism #HumanRights #RESPECT

Turkiye 🇹🇷 (🌍)
Joined on February 18, 2013
Statistics

We looked inside some of the tweets by @FuatAvni and here's what we found interesting.

Inside 100 Tweets

Time between tweets:
a month
Average replies
25
Average retweets
61
Average likes
189
Tweets with photos
5 / 100
Tweets with videos
5 / 100
Tweets with links
0 / 100

Rankings (sorted by number of followers)

182. in country Turkey and category Hobbies

456. in country Turkey and category Community

Mekanın sahibi geri geldi. Yakında başlıyoruz,duyanlar duymayanlara duyursun. • Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu hareketi ne anlama geliyor? • Uluslararası güçlerin planı ne? • Erdoğan'ın planı ne? • Ekrem İmamoğlu Cumhurbaşkanı olacak mı? • SüperLigde kim şampiyon yapılacak?

Duyduğumda yada gördüğümde beni en çok 3 şey heyecanlandırır,mutlu eder: 1.Türkiye kelimesi. 2.Ayyıldızlı bayrağımız. 🇹🇷 3.Yıllardır telefonumun zil sesi olan,telefonumun melodisi olan Türkiyem şarkısı.. https://t.co/Y0bZKMGGkx #TÜRKİYEM 🇹🇷

Dinlemelisiniz. Çırpınırdı Karadeniz (Türkün bayrağı) + Anayurt marşı. ( Azerin dahil,gördüğüm en iyi seslendirme ) https://t.co/xNTO7BMGNb

Dünya yeniden mi dizayn ediliyor,yoksa yüzyıllar önce yazılan,çizilen planlar adım adım uygulanıyor mu? Dünyayı Vatikan mı yönetiyor,Londra mı? Erdoğan BOP planına One Minute ile rest mi çekti? Londra müdavimleri İmamoğlu ve Babacan,Gül'ün projesi mi? Gelin konuşalım,ne dersiniz?

Her gün dinleyin,dinletin. RTweet yapın,whatsappda paylaşın. Orjinal,gerçek sözleriyle çok sevdiğim bir video dinletisi. Baştan sona dinleyin,siz de hastası olacaksınız. (Beğenenler kimler görelim.) 🇹🇷 🇹🇷 🇹🇷 🇹🇷 🇹🇷 https://t.co/C5SADJtYEF

Trabzonspor - Galatasaray maçı pozisyonları yorumum: > Ömer Bayram'ın sarı kartı doğru,kırmızı fazla olurdu. > Sosa'ya verilen sarı gereksiz. > Trabzon'un golünde, Sörloth'un vuruş öncesi Marcao'ya net faulü var.Gol iptal edilmeliydi. > Emre Mor'un pozisyonu net penaltı. Sizce?

Ömer Bayram Pereira'ya "hadi len" diyerek ufak bir fiskiye dokunduruyor. Buna direk kırmızı kart diyen Bünyamin Gezer ve Ahmet Çakar maç pozisyonları yorumlamasın artık. Pereira yine kışkırttı ve ufak bir fıskiye ile yerlere düştü. Tokat derseniz abartmış olursunuz.

Artık yazmaya başlıyorum. #YeniProfilResmi için profil resmi ve arka plan resmi önerilerinizi alabilirmiyim. Vatanseverliği,sevgi ve saygıyı yansıtan resimler olursa daha faydalı olur.

Dün geceden bu yana hem sosyal medyadan takip ettiğim kadarıyla hem de bazı ortamlarda şahit olduğum sohbetlere göre Saadet seçmeni Temel Karamollaoğlu'na çok kızgın. CHP'ye 13 civarı milletvekili kazandırdıklarını ama Saadet Partisi'nin sadece 2 vekil alabildiğini söylüyorlar.

Dün geceden beri dikkatimi çeken bir durum var: Atatürkçü ve sol görünümlü Fetöcü olduklarını çok iyi bildiğim siyasette ve medyadaki öncü isimler dün geceden beri Tayyip Erdoğan'ın kazandığını ısrarla anlatmaya ve benimsetmeye çalışıyorlar. Muhalif seçmenler bu durumu düşünsün?

Benim tanıdığım Ismail Küçükkaya sadece Atatürk ilkeleri konusunda taraftır,laik Türkiye'den ve Atatürkçü çağdaş yaşamdan taviz vermez. İsmail Küçükkaya Muharrem İnce'nin "adam kazandı" dediğini paylaştıysa ne olmuş,özel hayat mı bu? Bu bal gibi bir haberdir. @kucukkayaismaiI

İsmail Küçükkaya'ya yapılan eleştiriler,hatta hakaretler kimlerin daha demokrat olduğunu sanırım iyi anlatıyordur. Muharrem İnce'nin " Adam Kazandı " dediğini haber değeri taşıdığı için duyurdu diye @kucukkayaismaiI linç ediliyor. Nerede kaldı sizin basın özgürlüğünüz?

Quoted @FuatAvni

#SosyalMedya #Anket Sizce CHP'nin genel başkanı kim olmalıdır? Neden? (Lütfen CHP seçmeni tercih yapsın)

Muharrem İnce'nin twitleri Kemal Kılıçdaroğlu'nun twitlerinden kat kat fazla görüntülenmiş ve kat kat fazla RT edilmiş. Kılıçdaroğlu sokağın (halkın) bu mesajına saygı duymalı ve kısa zamanda istifa edip seçimli olağanüstü kurultay kararı almalıdır. https://t.co/zEIyLI9nWu

#SosyalMedya #Anket Sizce CHP'nin genel başkanı kim olmalıdır? Neden? (Lütfen CHP seçmeni tercih yapsın)

Dün gece ülke ve millet açısından milli güvenlik sorunu yaşandı. Neyse ki konuşuldu anlatıldı,halledildi. Öyle bir milli güvenlik sorunuydu ki: içerde ve dışarda pkk ve fetö ile mücadele aksayacaktı,ülke ekonomik açmaza girecekti. Devlet hemen gerekeni yaptı,önlemini aldı.

Quoted @FuatAvni

Yurt içinde ve yurt dışında düşmanlarımıza karşı mücadele ediyoruz,şehitler veriyoruz. Sen tutup terör örgütüne destek veren partinin barajı geçmesini sağlıyorsun.Bu kadar kolay mı sandınız. Bunun hesabı sorulacak. ( Bunu bu gece birileri birilerine söyledi ve.. gerisi malum )

28 Şubat? 24 Haziran? Düşünceleriniz ? https://t.co/8N6xrRbL2z

Yurt içinde ve yurt dışında düşmanlarımıza karşı mücadele ediyoruz,şehitler veriyoruz. Sen tutup terör örgütüne destek veren partinin barajı geçmesini sağlıyorsun.Bu kadar kolay mı sandınız. Bunun hesabı sorulacak. ( Bunu bu gece birileri birilerine söyledi ve.. gerisi malum )

Saadet ortamında ise Temel Karamollaoğlu'na tepki var. Saadet CHP ve İyi Parti'ye bir kaç milletvekili kazandırdığı halde,kendisi hiç milletvekili kazanamadı. Saadet Partisi destekçileri hata yaptıklarını düşünüyorlar.

Next Page