FSHF

FSHF

@FSHForg

Followers16.8K
Following29

Profili zyrtar në Twitter i Federatës Shqiptare të Futbollit / Official profile in @Twitter of Albanian Football Association 🇦🇱 #FSHF #AFA #AlbanianFootball

Tirana, Albania
Joined on March 18, 2010
Statistics

We looked inside some of the tweets by @FSHForg and here's what we found interesting.

Inside 100 Tweets

Time between tweets:
12 hours
Average replies
0
Average retweets
2
Average likes
14
Tweets with photos
75 / 100
Tweets with videos
20 / 100
Tweets with links
0 / 100

Rankings (sorted by number of followers)

1. in country Albania and category Sport

1. in country Albania and category Sport Organization

13. in country Albania

755. in category Sport Organization

FSHF
2 days ago
Presidenti #Duka merr pjesë në Kongresin e 70-të të @FIFAcom, i  planifikuar fillimisht të mbahej në kryeqytetin e Etiopisë, Addis Ababa, më 5 qershor, por organi drejtues botëror i futbollit e zhvendosi datën për shkak pandemisë COVID-19. https://t.co/TAa91IPxTw
2

Presidenti #Duka merr pjesë në Kongresin e 70-të të @FIFAcom, i planifikuar fillimisht të mbahej në kryeqytetin e Etiopisë, Addis Ababa, më 5 qershor, por organi drejtues botëror i futbollit e zhvendosi datën për shkak pandemisë COVID-19. https://t.co/TAa91IPxTw

FSHF
2 days ago
Letër e hapur: Presidenti i #FSHF, @DukaArmand1  i shkruan Kryeministrit @ediramaal 

I nderuar zoti #Kryeministër!

Shpresoj të kem vëmendjen Tuaj, në këtë moment historik për të krijuar një bazë ligjore, nxitëse për sportin në vendin tonë. E plotë 👉 https://t.co/AXMUPyIjTt https://t.co/BClruVpqpu

Letër e hapur: Presidenti i #FSHF, @DukaArmand1 i shkruan Kryeministrit @ediramaal I nderuar zoti #Kryeministër! Shpresoj të kem vëmendjen Tuaj, në këtë moment historik për të krijuar një bazë ligjore, nxitëse për sportin në vendin tonë. E plotë 👉 https://t.co/AXMUPyIjTt https://t.co/BClruVpqpu

FSHF
2 days ago
Një 15-vjeçare që synon të bëhet trajnere ⚽️. Kjo është #RigersaTori, futbollistja e klubit të Kinostudios dhe e Kombëtares 🇦🇱 U-17. Fjalët i peshojnë shumë, pavarësisht moshës që ka. 📰👉https://t.co/BCR50lKCoi https://t.co/CWWuPPOzir

Një 15-vjeçare që synon të bëhet trajnere ⚽️. Kjo është #RigersaTori, futbollistja e klubit të Kinostudios dhe e Kombëtares 🇦🇱 U-17. Fjalët i peshojnë shumë, pavarësisht moshës që ka. 📰👉https://t.co/BCR50lKCoi https://t.co/CWWuPPOzir

FSHF
4 days ago
🇦🇱 e femrave, e drejtuar nga trajneri #ArmirGrima ka filluar ditën e sotme një grumbullim 5-ditor në qytetin e Shkodrës me përfaqësuesen A. 📰👉https://t.co/BCR50lKCoi https://t.co/iG1ekaRPLM

🇦🇱 e femrave, e drejtuar nga trajneri #ArmirGrima ka filluar ditën e sotme një grumbullim 5-ditor në qytetin e Shkodrës me përfaqësuesen A. 📰👉https://t.co/BCR50lKCoi https://t.co/iG1ekaRPLM

FSHF
5 days ago

Kërkesat e Ligës, flet Presidenti #Duka: Plotësimi i tyre i jep frymëmarrje futbollit shqiptar 📰👉https://t.co/qttTkFRX9O #FSHF #LPF ⚽️🇦🇱

Të dashur miq, sonte ora 22:30 do të jem në emisionin "Pressing" 📺 #AbcNewsAlbania. https://t.co/8HaZ4Vaaxg

Të dashur miq, sonte ora 22:30 do të jem në emisionin "Pressing" 📺 #AbcNewsAlbania. https://t.co/8HaZ4Vaaxg

FSHF
6 days ago
🇦🇱 miqësore me 🇬🇮 më 11 nëntor

Kombëtarja shqiptare e futbollit do të zhvillojë një miqësore me #Gjibraltarin më 11 nëntor 2020.
Sipas marrëveshjes së arritur mes dy federatave, ndeshja do të zhvillohet në stadiumin “Elbasan Arena” dhe do të startojë në ora 19:00. #FSHF https://t.co/1C8WgqcICT

🇦🇱 miqësore me 🇬🇮 më 11 nëntor Kombëtarja shqiptare e futbollit do të zhvillojë një miqësore me #Gjibraltarin më 11 nëntor 2020. Sipas marrëveshjes së arritur mes dy federatave, ndeshja do të zhvillohet në stadiumin “Elbasan Arena” dhe do të startojë në ora 19:00. #FSHF https://t.co/1C8WgqcICT

Me trishtim të thellë mora lajmin e ndarjes nga jeta të Angelo Perenit, ish-zëvendëstrajner i Kombëtares shqiptare gjatë viteve 2011-2014 kur kjo skuadër drejtohej nga @giannidebiasi . Angelo ishte si vetë emri që mbajti, ishte njeri vërtetë i mençur. Futbolli ka humbur shumë. https://t.co/LydnMFevkd

Me trishtim të thellë mora lajmin e ndarjes nga jeta të Angelo Perenit, ish-zëvendëstrajner i Kombëtares shqiptare gjatë viteve 2011-2014 kur kjo skuadër drejtohej nga @giannidebiasi . Angelo ishte si vetë emri që mbajti, ishte njeri vërtetë i mençur. Futbolli ka humbur shumë. https://t.co/LydnMFevkd

FSHF
7 days ago
Përgjegjësi i Përgatitësve Atletik në FSHF, Luigi Febbrari, i shoqëruar nga një pjesë e stafit të kombëtares kanë ndjekur nga afër stërvitjen dhe përgatitjen atletike që zhvillojnë skuadrat e Kategorisë Superiore. Këtë herë ndalesa e tij ishte pranë klubit të Tiranës dhe Kukësit. https://t.co/VwlPfrgFjF
4

Përgjegjësi i Përgatitësve Atletik në FSHF, Luigi Febbrari, i shoqëruar nga një pjesë e stafit të kombëtares kanë ndjekur nga afër stërvitjen dhe përgatitjen atletike që zhvillojnë skuadrat e Kategorisë Superiore. Këtë herë ndalesa e tij ishte pranë klubit të Tiranës dhe Kukësit. https://t.co/VwlPfrgFjF

Liga Profesioniste e Futbollit – Deklaratë për shtyp

Vendim unanim i mbledhjes së datës 12 shtator 2020.
https://t.co/pNx2WKR5PR

#Bashkohu me Ligën.  Mbështet futbollin! #LPF https://t.co/ykkbRVAHha

Liga Profesioniste e Futbollit – Deklaratë për shtyp Vendim unanim i mbledhjes së datës 12 shtator 2020. https://t.co/pNx2WKR5PR #Bashkohu me Ligën. Mbështet futbollin! #LPF https://t.co/ykkbRVAHha

FSHF
9 days ago

Pamjet e golave të ❤🖤#U21 gjatë ndeshjes Shqipëri 🇦🇱 3-1🇦🇩 Andorra, e vlefshme për #EURO2021. ⚽️ #Selmani 62' ⚽️ #Vrioni 85' ⚽️ #Bullari 90' +5 8️⃣ #shtator 2️⃣0️⃣2️⃣0️⃣ 🏟#ElbasanArena #AlbaniaU21 #Euro2021 https://t.co/YpKGJeklDX

FSHF
10 days ago
#Kursi i video-analistit, vijon regjistrimi i pjesëmarrësve në #FSHF

Personat e interesuar mund të dërgojnë një email interesimi në adresën e e-mailit: analysis@fshf.al. https://t.co/SBevEB1yYt

#Kursi i video-analistit, vijon regjistrimi i pjesëmarrësve në #FSHF Personat e interesuar mund të dërgojnë një email interesimi në adresën e e-mailit: analysis@fshf.al. https://t.co/SBevEB1yYt

FSHF
10 days ago
Gëzuar ditëlindjen 🎂 e 19-të @armandobroja
U bëfsh 100 vjeç! 💪🇦🇱 ⚽ https://t.co/4VO2gj9Ssh

Gëzuar ditëlindjen 🎂 e 19-të @armandobroja U bëfsh 100 vjeç! 💪🇦🇱 ⚽ https://t.co/4VO2gj9Ssh

FSHF
11 days ago
Dy fitoret e 🇦🇱 #U21, analiza e #Bushit: I kënaqur me grupin, kemi alternativa

📰 e plotë e gjeni 👉https://t.co/BCR50lKCoi https://t.co/n3MTK3koZh

Dy fitoret e 🇦🇱 #U21, analiza e #Bushit: I kënaqur me grupin, kemi alternativa 📰 e plotë e gjeni 👉https://t.co/BCR50lKCoi https://t.co/n3MTK3koZh

FSHF
11 days ago
Presidenti #Duka: #Shpresat në udhë të mbarë, mbështesim talentet ⚽️🇦🇱

Presidenti i FSHF-së, #ArmandDuka ndoqi nga afër paraqitjen e ekipit Kombëtar U-21, që mundi të fitojë me rezultatin 3-1 ndaj Andorrës pas një 90-minutëshi emocionues. 📰👉https://t.co/BCR50lKCoi https://t.co/YxvAXJ3TGS

Presidenti #Duka: #Shpresat në udhë të mbarë, mbështesim talentet ⚽️🇦🇱 Presidenti i FSHF-së, #ArmandDuka ndoqi nga afër paraqitjen e ekipit Kombëtar U-21, që mundi të fitojë me rezultatin 3-1 ndaj Andorrës pas një 90-minutëshi emocionues. 📰👉https://t.co/BCR50lKCoi https://t.co/YxvAXJ3TGS

FSHF
12 days ago

🔥 ❤🖤 e #U21 🇦🇱 3-1🇦🇩 ⚽️ #Selmani 62' ⚽️ #Vrioni 85' ⚽️ #Bullari 90' +5 🏟#ElbasanArena #AlbaniaU21 #Euro2021 https://t.co/MDQVqNTg2g

FSHF
12 days ago

Shqipëria #U21 🇦🇱 3-1🇦🇩 Andorra #U21 ⚽️ Selmani 62' ⚽️ Vrioni 85' ⚽️ Bullari 90' +5 🏟#ElbasanArena #AlbaniaU21 #Euro2021 https://t.co/MFm9POkT1p

FSHF
12 days ago
Shqipëria #U21 🇦🇱 3-1🇦🇩 Andorra#U21
8️⃣ #shtator 2️⃣0️⃣2️⃣0️⃣
🕖 19:00
📺 #RTSH
🏟#ElbasanArena
#AlbaniaU21
#Euro2021 https://t.co/SQgj4pBNCA

Shqipëria #U21 🇦🇱 3-1🇦🇩 Andorra#U21 8️⃣ #shtator 2️⃣0️⃣2️⃣0️⃣ 🕖 19:00 📺 #RTSH 🏟#ElbasanArena #AlbaniaU21 #Euro2021 https://t.co/SQgj4pBNCA

FSHF
12 days ago
Asistencë klubeve: Ja kur nis kursi i përgatitësit atletik

📰 i plotë👉https://t.co/BCR50lKCoi

#FSHF https://t.co/Ta4iPqZyLD

Asistencë klubeve: Ja kur nis kursi i përgatitësit atletik 📰 i plotë👉https://t.co/BCR50lKCoi #FSHF https://t.co/Ta4iPqZyLD

Next Page